Step by Step (2.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
