Step by Step (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
