Step by Step (2.0.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Continue
uk: Продовжити

en: Details
uk: Подробиці

en: Start
uk: Початок

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Completed
uk: Завершено

en: Resume
uk: Поновити

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Progress
uk: Поступ

en: Site details
uk: Деталі сайту

en: Example modules
uk: Модулі-приклади
