Step by Step (2.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Continue
be: Працягнуць

en: Details
be: Падрабязна

en: Start
be: Пачатак

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Site details
be: Падрабязна пра сайт
