Step by Step (2.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Continue
da: Fortsæt

en: Details
da: Detaljer

en: Front page
da: Forside

en: Completed
da: Gennemført

en: Not applicable
da: Ikke relevant

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Progress
da: Fremdrift

en: Site details
da: Site-information
