Step by Step (2.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
