Step by Step (2.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
