Step by Step (2.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Start
nl: Begin

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Completed
nl: Voltooid

en: Resume
nl: Hervatten

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Progress
nl: Voortgang

en: Site details
nl: Websitegegevens

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules
