Step by Step (2.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Details
pl: Szczegóły

en: Start
pl: Początek

en: Front page
pl: Strona główna

en: Completed
pl: Zakończone

en: Resume
pl: Wznów

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Progress
pl: Postęp

en: Site details
pl: Szczegóły serwisu

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok
