Step by Step (2.0.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Advanced options
pt: Configurações avançadas

en: Continue
pt: Continuar

en: Details
pt: Detalhes

en: Start
pt: Iniciar

en: Front page
pt: Página inicial

en: Completed
pt: Concluído

en: Resume
pt: Continuar

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Save and continue
pt: Salvar e continuar

en: Progress
pt: Progresso

en: Site details
pt: Detalhes do site

en: Example modules
pt: Módulos de exemplo
