Step by Step (2.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Continue
ro: Continuare

en: Details
ro: Detalii

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Completed
ro: Finalizată

en: Not applicable
ro: Nu se aplică

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: Progress
ro: Progres

en: Site details
ro: Detaliile sitului
