Step by Step (2.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Start
sk: Štart

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Completed
sk: Ukončená

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Site details
sk: Detaily web stránky
