Step by Step (2.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Details
sq: Hollësi

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
