Step by Step (2.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Site details
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى
