Step by Step (2.0.2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Continue
cy: Parhau

en: Details
cy: Manylion

en: Start
cy: Dechrau

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
