Step by Step (2.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Start
el: Αρχή

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Not applicable
el: Μη εφαρμόσιμο

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Site details
el: Λεπτομέρειες ιστοτόπου
