Step by Step (2.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Details
gu: વિગતો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
