Step by Step (2.0.2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Resume
kn: ಮರಳಿ ಆರಂಭಿಸು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
