Step by Step (2.0.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Site details
ku: زانیاری دەربارەی ماڵپەڕ
