Step by Step (2.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
