Step by Step (2.0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Completed
sr: Завршено

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
