Step by Step (2.0.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது

en: Save and continue
ta: சேமித்து தொடர்க

en: Site details
ta: தள தகவல்கள்
