Step by Step (2.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Details
te: వివరాలు

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి

en: Site details
te: సైటు వివరాలు
