Step by Step (2.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Details
id: Rincian

en: Start
id: Mulai

en: Front page
id: Halaman depan

en: Completed
id: Selesai

en: Not applicable
id: Tidak berlaku

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Site details
id: Rincian situs

en: Skip this step
id: Lewati langkah ini
