Step by Step (2.0.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Continue
ast: Siguir

en: Details
ast: Detalles

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
