Step by Step (2.0.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Continue
hr: Nastavi

en: Details
hr: Detalji

en: Start
hr: Početak

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Resume
hr: Nastavi

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Site details
hr: Detalji lokacije
