Step by Step (2.0.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Details
jv: Lengkapé

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: Site details
jv: Katrangan lengkap Situs
