Step by Step (2.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Continue
lt: Tęsti

en: Details
lt: Išsamiai

en: Start
lt: Pradžia

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Site details
lt: Svetainės informacija
