Step by Step (2.0.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Details
ne: विस्तृत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Site details
ne: साइटको विवरण
