Step by Step (2.0.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Status
pt: Estado

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Continue
pt: Continuar

en: Details
pt: Detalhes

en: Front page
pt: Página principal

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: Site details
pt: Detalhes do sítio
