Step by Step (2.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Continue
ru: Продолжить

en: Details
ru: Подробности

en: Start
ru: Начало

en: Front page
ru: Главная страница

en: Completed
ru: Завершено

en: Resume
ru: Продолжить

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Skipped
ru: Пропущено

en: Progress
ru: Прогресс

en: Site details
ru: Информация о сайте

en: Example modules
ru: Пример модулей
