Step by Step (2.0.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Details
sv: Detaljer

en: Start
sv: Från

en: Front page
sv: Startsida

en: Completed
sv: Slutförd

en: Resume
sv: Återuppta

en: Not applicable
sv: Ej tillämpligt

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Progress
sv: Framsteg

en: Site details
sv: Detaljer för webbplats
