Step by Step (2.0.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Status
th: สถานะ

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Details
th: รายละเอียด

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Site details
th: รายละเอียดเว็บไซต์
