Sticky Local Tasks (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
de: Benutzeroberfläche

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Sticky Local Tasks
de: Angeheftete lokale Aufgaben

en: Provides a more user-friendly sticky local tasks.
de: Stellt benutzerfreundliche angeheftete lokale Aufgaben bereit

en: Toggle tabs
de: Reiter umschalten
