Sticky Local Tasks (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Tabs
es: Pestañas

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Primary tabs
es: Solapas principales

en: Secondary tabs
es: Solapas secundarias
