Sticky Local Tasks (1.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Tabs
hu: Fülek

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek
