Sticky Local Tasks (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs
