Sticky Local Tasks (1.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Tabs
fr: Onglets

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires
