Sticky Local Tasks (1.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Tabs
id: Tab

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
