Sticky Local Tasks (1.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Tabs
pt: Abas

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias
