Sticky Local Tasks (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки
