Sticky Local Tasks (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Options
fi: Valinnat

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Usage
fi: Käyttö

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet
