Sticky Local Tasks (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User Interface
fr: Interface utilisateur

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Usage
fr: Utilisation

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux
