Sticky Local Tasks (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Options
ro: Opțiuni

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Usage
ro: Utilizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale
