Sticky Local Tasks (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Options
sk: Nastavenia

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Usage
sk: Využitie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty
