Sticky Local Tasks (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Options
et: Valikud

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Primary tabs
et: Peasakid
