Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Options
cs: Možnosti

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Usage
cs: Použití

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky
