Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Options
es: Opciones

en: User Interface
es: Interfaz de usuario

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Usage
es: Uso

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Primary tabs
es: Solapas principales
