Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Options
eu: Aukerak

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Usage
eu: Erabilera

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak
