Sticky Local Tasks (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Options
hu: Lehetőségek

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Usage
hu: Használat

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek
